Zespół Szkolno-Przedszkolny

Zespół Szkolno-Przedszkolny

im.mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2016/2017

Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny "Słowik"

Klasa III B wzięła także  udział w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym: „Słowik.”

slowik-justyna-adamczyk slowik-martyna-wachala

Tytuł laureata otrzymały dwie uczennice: Justyna Adamczyk i Martyna Wąchała

Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy "SYNAPSIK" MEN

Uczniowie  edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Synapsik MEN”

 

 

Tytuł laureata w Ogólnopolskim  Konkursie Przedmiotowym III edycji uzyskała Justyna Adamczyk z kl. III B.

synapsik

Natomiast w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Synapsik MEN” uczestniczyli tylko uczniowie klas trzecich. Tytuł laureata otrzymała Nina Hebda z klasy  III B.

sypapsik-nina

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA w roku szkolnym 2013/2014

1.   Puchar Wójta w „Narciarstwie Alpejskim’ w Kluszkowcach:

Piotr Hebda kl. "0" – I miejsce

Nina Hebda kl.  „0” – III miejsce

Weronika Michałczak kl.II – III miejsce

Marcel Adamczyk kl.II – III miejsce

Dominik Michałczak kl.V –II miejsce

Więcej o Pucharze tutaj: http://www.pieninyinfo.pl/sport/puchar-wojta-gminy-ochotnica-dolna-1545

2.    Wojewódzki konkurs plastyczny  „Jan Paweł II droga do świętości” – II miejsce Anna Ziajkiewicz kl.III

3.   Ogólnopolski konkurs matematyczny „Kangur”- wyróżnienie – Józef Piszczek kl. III i Marta Mikołajczyk kl. IV

4.  Rejonowy konkurs literacki w Kluszkowcach:

I miejsce Alicja Tworek kl.V

III miejsce Martyna Żołądź kl.V

Wyróżnienie Marzena Jargiło kl.V

5.    Gminny Konkurs Ortograficzny „Mały Mistrz Ortografii”:

I miejsce Marta Mikołajczyk kl.IV

6.   Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”:

I miejsce Joanna Jagieła kl.V

II miejsce Marzena Jargiło kl.V

III miejsce Maria Janczura kl.VI

7.    Rejonowy Konkurs z języka angielskiego w Krościenku:

II miejsce Gabriela Gierczyk kl.IV

8.    Laureat ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego Kalina Piszczek kl.V

9.    Ogólnopolski konkurs historyczny ALBUS:

Wyróżnienie Mikołaj Piszczek kl.IV

10. Laureaci ogólnopolskiego konkursu ALBUS z języka angielskiego: Marzen Jargiło kl.V

Alicja Tworek kl.V, wyróżnienie Marta Mikołajczyk kl.IV, Joanna Jagieła kl.V

11. Konkurs poetycki organizowany przez nadleśnictwo Krościenko:

I miejsce Alicja Tworek

Wyróżnienie Joanna Jagieła

Gminny konkurs „Piosenki o mamie”:

I miejsce Martyna Maciuszek i Dominika Ligas kl.II

12. Gminny konkurs kolęd i pastorałek:

I miejsce Łukasz Ziemianek kl.”O”

II miejsce Hanna Jargiło kl.”0”

II miejsce grupowo Kinga Ligas, Martyna Hebdakl.”0”

13. Gminny konkurs plastyczny „Moja mama”

I miejsce Justyna Adamczyk kl.”0”

14. „Mini piłka” zawody powiatowe i wojewódzkie:

Krystian Hebda kl.IV, Daniel Sobczak kl.V, Daniel Wójcik kl.V, Wiktor Żołądź kl.V, Ryszard Zacher kl.V, Maciej Konopka kl.V, Sebastian Ligas kl.V, Kacper Urbaniak kl.V, Sebastian Adamczyk kl.V, Kamil Malik kl.V, Rafał Ligas kl.V

15. „Z podwórka na stadion” zawody rejonowe dziewczynki i chłopcy kl.V w Nowym Targu – I miejsce i wojewódzkie w Krakowie X miejsce.

16. Gminne zawody w piłce nożnej w Maniowach (chłopcy kl.V-VI) – I miejsce

Copyright© 2018 Zespoł Szkolno-Przedszkolny im. mjra Henryka Sucharskiego w Tylmanowej

Up ↑